Mājai
RU EN

Tematiskās pakas

Tematiskās pakas satur unikālus kanālus, kuri neatrodas pamata kanālu sarakstā

Tematisko paku uztveršanai ir nepieciešams dekoderis (62,50 €) vai CA modulis (35,00 €) — to Jūs varat iegādāties no AS Balticom vai īrēt par 1,50 €/mēn.
Paplašinātā Baltijas paka
8 kanāli
4 99
2 50 €/mēn.
pirmo
pusgadu

Dzīvesstils

Food Network Kulinārijas kanāls, kura raidījumu klāstā ir saturs par jaunām pieejam klasisku ēdienu pagatavošanā, tāpat arī izmeklētas receptes, eksostiskas virtuves un kulinārijas jaunumi.

Mūzika

MTV Global Diennakts muzikāli-izklaidējošs kanāls, kurš raida aktuālākos mūzikas videoklipus visā Eiropā, tāpat ar’iēterā sastopami seriāli, populāru izpildītāju koncertieraksti un daudz dažādu oriģinālpārraižu.
Mezzo Televīzijas kanāls, kas veltīts klasiskās mūzikas skaņdarbiem, džeza un citiem muzikālajiem žanriem, kuri ies pie sirds īstiem melomāniem. Pārraižu klāstā ietilpst koncertu ieraksti, tiešraides no baleta un operas izrādēm, festivālu reportāžas un daudz kas cits.
MTV Hits Kanāla mērķauditorija - mūsdienu jaunieši, kuri seko līdzi populārās mūzikas industrijas aktualitātēm un piekopj spilgtu un dinamisku dzīvesveidu. Modernu mūzikas videoklipu straumes tiek sajauktas ar aizraujošām programmām, kurās piedalās slaveni izpildītāji, aktieri un mediju slavenības.
MTV 80s Labākie mūzikas videoklipi, koncerti un unikālas roka, soula un popmūzikas 60., 70., 80. un 90. gadu sākuma mākslinieku intervijas.

Kino un seriāli

Fox Life Kanāla pamata virziens – paši populārākie drāmas, komēdijas un romantiskie televīzijas seriāli, kā arī vairāku sēriju raidījumi par slavenību dzīvi, modi un stilu.

Ceļojumi

Travel Channel Izglītojoši-izklaidējošs televīzijas kanāls, kas piedāvā daudz vērtīgas informācijas aktīviem ceļotājiem, skatītājam sniedz iespēju uzzināt par tālākiem pasaules nostūriem, baudīt unikālu arhitektūru, skaistumu un citu valstu unikalitāti.

Bērnu

Disney Junior
Disney Channel HD

Hobiji

National Geographic Wild Televīzijas kanāls cilvēkiem, kuriem interesē savvaļas pasaule un mūsu pasaules nākotne. Skatītājiem ir pieejama plaša dokumentālo materiālu izvēle, kura vēstī par dzīvnieku pasauli un to uzvedību savā biotopā.
Tematisko paku uztveršanai ir nepieciešams dekoderis (62,50 €) vai CA modulis (35,00 €) — to Jūs varat iegādāties no AS Balticom vai īrēt par 1,50 €/mēn.
Pieaugušo paka
5 kanāli
2 00
1 00 €/mēn.
pirmo
pusgadu
Hustler TV Viens no slavenākajiem brendiem izklaides pasaulē pieaugušajiem. Kanāls skatītājam piedāvā spilgtus erotiskos video, lieliskus modeļus pašās atklātākajās erotiskajās darbībās, kurās realizē pašas pārdrošākās fantāzijas.
Brazzers TV Kvalitatīvs nakts kanāls pašiem kvēlākajiem skatītājiem piedāvā ekskluzīvus video ar pašām labākajām erotiskā žanra zvaigznēm, tāpat arī dažādību notikumu vietās, sižetos un tematikās.
Private TV Augstas kvalitātes erotisks saturs no pasaulē zināmiem veidotājiem. Labākie video, zvaigžņu aktieru sastāvi, neparastas uzņemšanas vietas, dažādi erotiskie žanri.
RedLight HD Kanāls kategorijā 18+ piedāvā skatītājam jaunas filmas, pārraides, sērijas, aizkadrus un intervijas ar dažādām pieaugušo kino zvaigznēm.
SuperOne Piedāvātais televīzijas kanāls neatstās vienaldzīgus pikanta satura iemīļotājus: pašas atklātākās filmas, videoieraksti, sižeti jebkurai gaumei un dažādas tematikas.
* Norādīto kanālu skatīšanās iespējama personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Saņemiet 50% atlaidi Tematiskajām pakām.

  • Pieslēdzot Paplašināto Baltijas paku un/vai Pieaugušo paku, saņemiet 50% atlaidi pirmajam pusgadam.
  • Tematisko komplektu pieslēgums ir pieejams tikai digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem (115 kanāli).