Mājai
RU EN

Tematiskās pakas

Tematiskās pakas satur unikālus kanālus, kuri neatrodas pamata kanālu sarakstā

Tematisko paku uztveršanai ir nepieciešams dekoderis (62,50 €) vai CA modulis (35,00 €) — to Jūs varat iegādāties no AS Balticom vai īrēt par 1,50 €/mēn.
Paplašinātā Baltijas paka
15 kanāli
4 99
2 50 €/mēn.
pirmo
pusgadu

Dzīvesstils

Food Network Kulinārijas kanāls, kura raidījumu klāstā ir saturs par jaunām pieejam klasisku ēdienu pagatavošanā, tāpat arī izmeklētas receptes, eksostiskas virtuves un kulinārijas jaunumi.

Mūzika

MTV Hits Kanāla mērķauditorija - mūsdienu jaunieši, kuri seko līdzi populārās mūzikas industrijas aktualitātēm un piekopj spilgtu un dinamisku dzīvesveidu. Modernu mūzikas videoklipu straumes tiek sajauktas ar aizraujošām programmām, kurās piedalās slaveni izpildītāji, aktieri un mediju slavenības.
MTV 80s Labākie mūzikas videoklipi, koncerti un unikālas roka, soula un popmūzikas 60., 70., 80. un 90. gadu sākuma mākslinieku intervijas.
MTV Europe Diennakts muzikāli-izklaidējošs kanāls, kurš raida aktuālākos mūzikas videoklipus visā Eiropā, tāpat ar’iēterā sastopami seriāli, populāru izpildītāju koncertieraksti un daudz dažādu oriģinālpārraižu.
Mezzo Televīzijas kanāls, kas veltīts klasiskās mūzikas skaņdarbiem, džeza un citiem muzikālajiem žanriem, kuri ies pie sirds īstiem melomāniem. Pārraižu klāstā ietilpst koncertu ieraksti, tiešraides no baleta un operas izrādēm, festivālu reportāžas un daudz kas cits.

Populārzinātne

Вопросы и ответы Labākās TV viktorīnas un spēles 24 stundas diennaktī. Vizuāls baudījums, spraiga sižeta attīstība, dramaturģija un azarts – tas ir tas, kas izceļ vienu no populārākajiem televīzijas žanriem un garantē tam plašas auditorijas mīlestību un uzmanību.

Kino un seriāli

Fox Life Kanāla pamata virziens – paši populārākie drāmas, komēdijas un romantiskie televīzijas seriāli, kā arī vairāku sēriju raidījumi par slavenību dzīvi, modi un stilu.
Ретро 20. gadsimta 50. - 80. gadu populārākās filmas un programmas. Dokumentālās filmas un autorraidījumi par pagājušo gadu teātra, kino un skatuves zvaigznēm.

Ceļojumi

Travel Channel Izglītojoši-izklaidējošs televīzijas kanāls, kas piedāvā daudz vērtīgas informācijas aktīviem ceļotājiem, skatītājam sniedz iespēju uzzināt par tālākiem pasaules nostūriem, baudīt unikālu arhitektūru, skaistumu un citu valstu unikalitāti.

Bērnu

Мультиландия Kanāls ir paredzēts bērniem un pusaudžiem vecumā no 5 līdz 15 gadiem. Saturs tiek pārraidīts visu diennakti, tāpēc tie, kuri vēlās vakara stundās nespēj aizmigt, varēs baudīt gan multfilmas, gan animācijas seriālus, gan izglītojošus raidījumus par dažādām tēmām.

Hobiji

Домашние животные Informatīvi izklaidējošs TV kanāls par mājdzīvniekiem - kopšana, ārstēšana un apmācība; informācija par kaķu un suņu šķirņu īpatnībām, par konkursiem un sacensībām. Raidīšanas tīklā ir arī raidījumi par savvaļas dzīvniekiem, dokumentālās filmas, kas veltītas ģenētiķu, zoologu, ekologu pētījumiem.
Психология 21 TV kanāla Психология 21 uzmanības centrā ir cilvēka psiholoģija, attiecības ar sevi, citiem un sabiedrību.
Трофей Televīzijas kanāls izklāstīs par zvejošanu un medībām tiem, kuri nespēj sevi iedomāties bez savvaļas dabas un vēlas uzzināt jaunākās ziņas un tehnoloģiju jaunumus medību pasaulē.
National Geographic Wild Televīzijas kanāls cilvēkiem, kuriem interesē savvaļas pasaule un mūsu pasaules nākotne. Skatītājiem ir pieejama plaša dokumentālo materiālu izvēle, kura vēstī par dzīvnieku pasauli un to uzvedību savā biotopā.
Драйв TV kanāls tika izveidots tiem, kam patīk ekstrēmi sporta veidi un automašīnas. Testa braucieni, autosports, ceļu satiksmes drošība, braukšanas apmācības, auto nozares jaunumi, padomi autobraucējiem un citas tematiskas rubrikas.
Tematisko paku uztveršanai ir nepieciešams dekoderis (62,50 €) vai CA modulis (35,00 €) — to Jūs varat iegādāties no AS Balticom vai īrēt par 1,50 €/mēn.
Pieaugušo paka
5 kanāli
2 00
1 00 €/mēn.
pirmo
pusgadu
Hustler TV Viens no slavenākajiem brendiem izklaides pasaulē pieaugušajiem. Kanāls skatītājam piedāvā spilgtus erotiskos video, lieliskus modeļus pašās atklātākajās erotiskajās darbībās, kurās realizē pašas pārdrošākās fantāzijas.
Brazzers TV Kvalitatīvs nakts kanāls pašiem kvēlākajiem skatītājiem piedāvā ekskluzīvus video ar pašām labākajām erotiskā žanra zvaigznēm, tāpat arī dažādību notikumu vietās, sižetos un tematikās.
RedLight Premium Kanāls kategorijā 18+ piedāvā skatītājam jaunas filmas, pārraides, sērijas, aizkadrus un intervijas ar dažādām pieaugušo kino zvaigznēm.
SuperOne Piedāvātais televīzijas kanāls neatstās vienaldzīgus pikanta satura iemīļotājus: pašas atklātākās filmas, videoieraksti, sižeti jebkurai gaumei un dažādas tematikas.
Private TV Augstas kvalitātes erotisks saturs no pasaulē zināmiem veidotājiem. Labākie video, zvaigžņu aktieru sastāvi, neparastas uzņemšanas vietas, dažādi erotiskie žanri.
* Norādīto kanālu skatīšanās iespējama personām, kuras sasniegušas 18 gadu vecumu.

Saņemiet 50% atlaidi Tematiskajām pakām.

  • Pieslēdzot Paplašināto Baltijas paku un/vai Pieaugušo paku, saņemiet 50% atlaidi pirmajam pusgadam.
  • Tematisko komplektu pieslēgums ir pieejams tikai digitālās un interaktīvās televīzijas abonentiem (150 kanāli).
Turpinot lietot balticom.lv lapu, Jūs piekrītat Cookie lietošanas noteikumiem. Uzzināt vairāk.
Pieņemt