VLAN
(Virtual Local Area Network) – virtuālais lokālais tīkls. VLAN dod iespēju izveidot virtuāli izolētu, ātru un stabilu savienojumu starp diviem vai vairākiem punktem dažādās atrašanās vietās. Papildus tam, tīkls ir izolēts un ir aizsargāts pret nesankcionētu pieeju.
Kādās situācijās nepiecēšams VLAN?
VLAN var būt noderīgs gadījumos, kad Jums ir vairāki biroji vai filiāles dažādās atrašanās vietās un ir nepieciešamība apvienot šos punktus vienā lokālā tīklā.
Kādas ir VLAN priekšrocības
 • Visiem Jūsu darbiniekiem (dažādās filiālēs) būs pieeja failu serverim, printerim, terminālim un jebkurai citai iekārtai, kas pieslēgta tīklā.
 • Palielinās datu pārraides ātrums starp visām Jūsu filiālēm
 • Visi pārsūtītā informāciaj no viena suz citu filiāli ir pilnībā aizsargāta, jo tiek nodota viena tīkla ietvaros.
Pakalpojuma maksa
sākot no 15 EUR
Saņemt konsultāciju
VPN
(Virtual Private Network) – tas ir virtuālais privātais tīkls, kas visbiežāk tiek izmatots, lai nodorošinātu drošu attālināto pieslēgšanos pie biroja lokālā tīkla.
Kādos gadījumos nepieciešams VPN?
VPN nepieciešams, lai attālināti pieslēgtos pie biroja lokālā tīkla (tajā skaitā strādājot no mājām).
Kādas priekšrocības sniedz VPN
 • Ar VPN palīdzību darbinieki spēs pieslēgties biroja resursiem un strādāt no mājām gluži tāpat kā no biroja
 • Kompānijas rīcībā esošie dati būs pieejami tikai kompānijas darbiniekiem un būs nepieejami ļaundariem
 • Iespējamais datu pārraides ātrums līdz 10 000 Mbp/s
Pakalpojuma cena
no 10 EUR
Saņemt konsultāciju
Dark Fiber
Dark Fiber – fiziski izolēta optiskā dzīsla, kas savieno praktiski jebkuras ēkas Rīgas teritorijā izmantojot mūsu personīgo optisko tīklu bez ātruma ierobežojuma
Kādos gadījumos nepieciešams Dark Fiber?
Ja Jums ir vairākas filiāles, dažādās pilsētas daļās un Jūs vēlaties tās savienot vienotā, fiziski iziolētā lokālā tīklā, kuram piekļuve būs tikai Jums. Šo uzdevumu var atrisināt ar Dark Fiber palīdzību.
Kādas ir Dark Fiber priekšrocības?
 • Neierobežots pieslēguma ātrums un datu apjoms starp Jūsu filiālēm (no punkta A uz punktu B)
 • Vairāku filiāļu apvienošana drošā un fiziski izolētā lokālā tīklā, kas nav pieejams virtuāli un nav pieejams trešajām personām.
Kabeļu kanalizācijas noma
1. Noklikšķiniet uz "Saņemt konsultāciju", aizpildiet formu un mēs ar Jums sazināsimies.
2. Pēc vienošanās nosūtīsim Jums informāciju par nosacījumiem, nepieciešamajiem dokumentiem un tarifiem.
3. Pēc dokumentu saņemšanas un pārbaudes Jūs saņemsiet informāciju ar pieejamo infrastruktūru un tehnisko aprakstu.
Kabeļu kanalizācijas un kabeļu kanalizācijas šahtas noma ir Balticom īpašumā esošās pieejamās pazemes infrastruktūras noma, kuru operatori var izmantot lai ieguldītu optisko kabeli un nodrišinātu telekomunikāciju pakalpojumus vietās un adresēs, kur operatoram nav pieejama sava personīgā kabeļu kanalizācija.

Vairāk par AS Balticom kabeļu kanalizācijām ŠEIT
Pakalpojuma cena
sākot no 30 €
Saņemt konsultāciju
BGP
Pakalpojums paredzēts, lai nodrošinātu automātisku pārslēgšanos no pamata uz rezerves interneta kanāliem
Kādos gadījumos nepieciešams BGP?
Ja Jūsu uzņēmuma darbībai ir ļoti kristisks svarīgi, lai interneta signāls nepārtrūktu ne uz sekundi. Šādos gadījumos Jūsu birojā jāierīko 2 neatkarīgi intermeta pieslēgumi, kur atslēdzoties pamata interneta signālam notiktu automātiskā pārslēgšanās uz otro (rezerves) pieslēgumu. BGP ir pakalpojums ar kura palīdzību ir iespēja veikt konfigurāciju, kur pārslēgšanos no pamata uz rezerves kanālu Jūs pat nepamanīsiet.
Kādas ir BGP priekšrocības?
 • Jūsu uzņēmuma darbinieki varēs strādāt bez dīkstāves, jo pārslēgšanās strap pamata un rezerves kanālu notiek automātiski
 • Iespēja saglabāt esošo IP adrešu maršrutizāziju pārslēdzoties uz rezerves kanālu
 • Pieslēguma monitorings 24 stundas diennaktī, 7 dienas nedēļā
Pakalpojuma cena
sākot no 50 €
Saņemt konsultāciju
ISO 9001:2000 sertifikāts
Esam sertificēti šādā jomā: Telekomunikāciju inženiersistēmu izbūve, sistēmu un iekārtu montāža un uzturēšana. Sertifikāta numurs: LV008501
ISO 9001:2000 ir atzīts globāls standarts, kas apliecina mūsu spēju efektīvi vadīt procesus, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitātes līmeni un paredzamus rezultātus.
ISO 9001:2000 sertifikāts
Esam sertificēti šādā jomā: Telekomunikāciju inženiersistēmu izbūve, sistēmu un iekārtu montāža un uzturēšana. Sertifikāta numurs: LV008501
ISO 9001:2000 ir atzīts globāls standarts, kas apliecina mūsu spēju efektīvi vadīt procesus, nodrošinot nemainīgi augstu kvalitātes līmeni un paredzamus rezultātus.
Stabilu un ātru biznesa procesu nodrošināšanai bieži vien ar standarta telekomunikāciju risinājumiem ir par maz, tad talkā nāk izdalīti un izolēti kanāli – VLAN, fiziski izolētas optiskās dzīslas – Dark Fiber, iespēja pieslēgties birojam attālināti – VPN un citi.

Ar nestandarta risinājumu ieviešanu uzņēmējiem tiek dota iespēja ietaupīt darbinieku laiku, kas tiek pavadīts ceļā uz biroju, apvienojot filiāles tiek ietaupīti naudas un cilvēkresursi, kā arī tiek uzlabotas uzņēmuma IT infrastruktūras aizsardzības spējas pret nesankcionētu piekļuvi un kiberuzbrukumiem, kas mūsdienās kļūst ļoti bieži izplatīti.
Jānis Iesalnieks
Biznesa nodaļas vadītājs

Mums uzticas vadošās Latvijas kompānijas

Tehniskais
atbalsts 24/7

Biznesa klientiem nodrošinām prioritāru tehnisko atbalstu jebkurā brīdī (24 stundas diennaktī). Tehnisku jautājumu gadījumā jūs varat piezvanīt mums pat naktī un mēs jums palīdzēsim 15 minūšu laikā.

Pārbaudiet paši: 29-333-333

Papildu risinājumi
jūsu biznesam

Optiskais internets
Mēs ierīkosim internetu Jūsu birojā no A līdz Z: pieslēgums ar kabeļa palīdzību, biroja bezvadu vai viesu WiFi tīkls, kā arī citi risinājumi.
Uzzināt vairāk
VPN pieslēgšana
Pieslēdzieties pie biroja tīkla no jebkuras vietas pasaulē caur VPN. Noderīgs risinājums darbinieku attālinātajam darbam.
Uzzināt vairāk
BGP
Automātiskā pārslēgšanās no pamata uz rezerves interneta kanālu, lai pamata kanāla pārtraukuma gadījumā nodrošinātu nepārtrauktu interneta darbību.
Uzzināt vairāk
Backup (rezerves pieslēgums)
Mēs jūsu biroju pieslēgsim pie rezerves kanāla, lai jūs nepaliktu bez interneta, neskatoties ne uz ko.
Uzzināt vairāk
Datu centra pakalpojumi
Izvietojiet Jūsu mājas lapu, elektronisko pastu un citus web servisus uz mūsu hostinga, virtuālā servera, vai izvietojiet savu serveri mūsu datu centrā.
Uzzināt vairāk
Pakalpojumi namu
pārvaldniekiem
Jūs apkalpojiet daudzdzīvokļu mājas? Mēs palīdzēsis atrisināt visas problēmas, kas saistītas ar telekomunikācijām un sakārtosim esošos tīklus.
Uzzināt vairāk

Mums nav birokrātijas.
Izvēlieties jebkuru menedžeri:

Jānis Iesalnieks
+371 20-036-519
Alisa Skribe
+371 22-335-819
Anna Kimbera
+371 27-080-266
Vēlaties, lai mēs jums piezvanītu pēc iespējas ātrāk?
Aizpildiet formu un kāds no mūsu biznesa klientu menedžeriem pie pirmās iespējas piezvanīs Jums
Laukumā ir jānorāda pieslēguma adrese, tajā skaitā mājas numurs.
Piemēram: Straupes iela 5